BezpiecznaCiaza112023

druga ciaża druga strata.

11 lata 9 miesiąc temu #396680 przez madziaska
Kasiu, nawet nie potrafie sobie wyobrazic co teraz przezywasz :( Bardzo mi smutno i lzy same cisna sie do oczu. Przytulam Cie Kochana i zycze z calego serca, abys wkrotce mogla cieszyc sie byciem mama :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396713 przez iza
Kasia82 sciskam mocno i tule :kiss:
Rozumie Cie doskonale kochana.
W ubiegłym roku tez urodziłam synka w 21 tc i wiadomo...jest z innnymi Małymi Aniołkami tak jak teraz Twoja Niunia.
Wiem ze teraz jest Ci strasznie ciezko i zle i tak jak piszesz nie chce Ci sie zyc ale na prawde czas leczy rany.
Wiem ze teraz trudno w to uwierzyc bo mi tez tak inne dziewczyny pisały jak byłam w takim stanie jak Ty teraz ale mimo wszystko przekonasz sie ze tak na prawde jest.
W tej chwili to jest czas wlasnie na bol,rozgoryczenie,smutek.załobe.
Taka niestety jest kolej rzeczy.
Ja Ci powiem ze strasznie ciezko było mi powiedzmy pogodzic sie z tym losem jaki mnie spotkał ale po pewnym czasie jak wiedziałam od kiedy mam zielone swiatło na staranie sie o nastepna niunie to ,to dodawało mi otuchy i skrzydeł :)
Teraz jak widzisz znow jestem w ciazy i fakt modle sie kazdego dnia zebysmy z niunia dotrwały bezpiecznie do konca ciazy bo jest roznie ale chce Ci przez to powiedziec ze po kazdej burzy wychodzimy słonce.
Trzymaj sie cieplutko i pamietaj ze zawsze jak bedzie Ci zle mozesz do nas napisac.
Wiele jest tu Aniolkowych Mam i nie tylko ktore dodadza Ci otuchy...


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396802 przez slowiczek
kasia :( :kiss: !!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396807 przez kasia82
Iza dziekuje za ciepłe słowa. Mam nadzieje ze dotrwasz do konca i dzidzia sie urodzi zdrowa. Wiem ze czas leczy rany ale niestety ten czas na razie za wolno mija. Chcialabym byc znowu w ciaży jak najszybciej ale w zeszlym roku tez tak sobie mowilam a im dluzej czas mijal tym bardziej odkladalam starania. Bałam sie. Mogła bys mi powiedziec kiedy dostalas zielone swiatlo od lekarza? Nie wiem jak dlugo powinnam czekac, a nie chce znow odkladac tego w nieskonczonosc.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #396993 przez natalka
kasiu jest mi strasznie przykro, że spotkało Cię coś tak strasznego jak strata dziecka. Ja też jestem mamą aniołka, którego straciłam w 11tc nie znam przyczyny. Po wielkich obawach, strachu i niepewności czy to dobry czas znów jestem w ciąży i codziennie modlę się i proszę Boga żeby moje dziecko było zdrowe. Tobie też się uda i będziesz szczęśliwą mamą trzymam kciuki aby było to jak najszybciej, ściskam :kiss:



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397033 przez Dorciaition
Kasiu bardzo mi przykro. Tulę Cię z całych sił.
Ja urodziłam synka w 30 tc. Po 3 miesiącach zaszłam w ciąże i teraz jestem mamą Lenki.
Kochana Tobie tez sie uda. Trzymam kciuki z całych sił. Pamietaj- wiara czyni cuda. :kiss: :kiss:


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397092 przez iwonaryki
Kasiu strasznie mocno Cię kochana tulę , pamiętaj kochana że masz po co żyć i dla kogo żyć , masz męża , masz rodzinę siostry tam braci a wasza kruszynka czuwa nad wami , z całego serduszka Ci współczuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397108 przez iza
Kasia po 4 miesiacach moglismy sie znow starac.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397405 przez kasia82
dzisiaj mija tydzien od urodzin marysi. Płacze juz coraz mniej bo chyba juz nie mam czym. Boje sie rozmawiac z ludzmi mam jakas blokade zmuszam sie do spotkan z przyjaciulmi. w przyszłym tygodniu pogrzeb, boje sie bardzo. Nie wiem jak ją pożegnac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397451 przez iwonaryki
kasia82 napisał:

dzisiaj mija tydzien od urodzin marysi. Płacze juz coraz mniej bo chyba juz nie mam czym. Boje sie rozmawiac z ludzmi mam jakas blokade zmuszam sie do spotkan z przyjaciulmi. w przyszłym tygodniu pogrzeb, boje sie bardzo. Nie wiem jak ją pożegnac.


Kochana wiem że nasze wsparcie , słowa otuchy bardzo dużo Ci pomogą jakoś to wszystko przetrwać , moja taka daleka ciocia dwa lata temu pochowała swojego 8 letniego synka , był bardzo chory miał dziecięce porażenie mózgu , wiem że ciężko będzie Ci przez to przejść , kochana podejdź do waszej córeczki i powiedz że bardzo ją kochasz i że nigdy o niej nie zapomnisz , że zawsze będzie w twoim sercu jaki w pamięci , że kiedyś na pewno się spotkacie w niebie , bądź silna kochana :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397469 przez Dorciaition
Kasiu jeszcze trochę i będziesz mogła zaczac się starać. Ja urodziłam na 9 grudnia, a w polowie lutego sie starałam. Po drugiej miesiączce.
Trzymam bardzo mocno kciuki!


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #397662 przez anuskka
Kasiu tak mi przykro. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie przez co przrchodzisz. Takie tragedie nie powinny nikpgo spotykać.Tulę cię mocno.I wierzę, ze Marysia razem z drugim Aniolkiem
opiekują się teraz tobą i swoim tatusiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #398278 przez kasia82
Dziekuje wam bardzo za ciepłe słowa. :kiss: Dalej jest mi bardzo ciężko ale staram się życ. Mam nadzieje ze kiedys obudze sie bez bólu serca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 9 miesiąc temu #402489 przez emka
Kasiu Bardzo Ci współczuję, nie potrafię nawet wyobrazić sobie Twojego bólu... Zapraszam Cię do nas na staraczki. Wiele jest tam dziewczyn w podobnej sytuacji do Ciebie. Będziesz mogła się wygadać, to pomaga... Ja też 3 razy poroniłam, na szczęście wcześnie w 6 tygodniu i nie musiałam przechodzić tego co TY, ale tez bolało... Czas zalecza, ale nie do końca, prawdziwym lekarstwem moze być tylko udana ciąża. Ja też czekam na to lekarstwo... :( Trzymaj się kochana... :kiss: :kiss: :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412024 przez moniab26
kasia82 bardzo dobrze rozumiem to co czujesz, ja straciłam pierwszą ciążę w 10 tyg, na kolejną czekałam 6 lat - zakończyła się w 24 tyg - synek żył 4 tygodnie, kolejna- trzecia próba bardzo szybko, po około 3 miesiącach, znowu wielkie nadzieje na maleństwo - niestety okazało się, że synek ma bardzo poważną wadę serduszka, ciążę donosiłam do 40 tyg, Igorek zmarł po 12 dniach, dwa razy musiałam zmierzyć się z tym jak pożegnać swoje dzieci - stałam nad malutkimi trumienkami i nie potrafiam się z nimi pożegnać. Piszesz, że może kiedyś obudzisz się bez bóu serca... niestety nie będę ci pisac, że tak będzie bo to nie prawda... serce aniołkowej mamy nigdy nie przestaje boleć...
Teraz jestem znowu w ciąży - totalna wpadka - kiedy postanowiliśmy już więcej nie próbować bo za bardzo boli - ale tam gdzieś na górze Ktoś postanowił innaczej - tym razem ma być wszystko w porządku ale strach jest każdego dnia...


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl